امین ماشین سنگ اصفهان
 • ساعت کار
  شنبه تا پنجشنبه - 08:00 تا 17:00
 • 03145643428
  09131113168
 • آدرس
  اصفهان-شهرک صنعتی مورچه خورت-خیابان شیخ بهایی اول-پلاک 117/1

درباره ما

25

سال سابقه درخشان

سازنده انواع ماشین آلات صنایع سنگ

شرکت امین ماشین سنگ اصفهان

شرکت امین ماشین سنگ اصفهان تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات فراوری سنگ با بهره گیری ازعلوم مهندسی و تجربه مرتبط به صنعت ماشین سازی در کارگاهی به وسعت ۱۰۰۰۰ متر مربع مشغول فعالیت میباشد . تولیدات صادراتی این شرکت که عمدتا دستگاه اره سنگ سنگبری 80 و 120 تیغه ، پیش ساب و ساب سنگ اسلب سنگبری ها میباشد ، مطابق با استاندارد جهانی تولید و قابل رقابت با محصولات اروپایی و برندهای ایتالیایی است .

دستگاه اره سنگ امین ماشین

شرکت امین ماشین سنگ اصفهان در سال ۱۳۸۶ با انگیزه ساخت و تولید ماشین آلات فراوری سنگ در کارگاهی به وسعت ۶۰۰ متر مربع شروع به فعالیت نمود . وجود نیروهای متخصص و طراحان صنعتی با تجربه در ساختار اصلی شرکت باعث ارتقاء استانداردهای کیفی و کمی تولیدات گردید . بطوریکه با افزایش امکانات کارگاهی به وسعت ۱۰۰۰۰ متر مربع ، امروزه مهمترین تولیدات این شرکت که ساخت دستگاه اره سنگبری الماسه ۸۰ و ۱۴۵ تیغه میباشد به تولید انبوه رسیده و به بسیاری از سنگبری ها و فعالان صنعت سنگ فروخته شده است . در این سالها سعی و تلاش ما برای رسیدن به آرمانهای تحقق نیافته صنعت سنگ ایران افزایش یافته بطوریکه با بهره وری و تزریق تکنولوژی روز دنیا مفتخر شده ایم بین سالهای 138۶ الی 1390 تولیدات این شرکت را به مبلغ ۷/۲میلیون دلار به کشورهای مصر - ارمنستان – سوریه – آذربایجان – برزیل و لهستان صادر نمائیم .
 • تکنولوژی پیشرفته تولید
 • کیفیت مرغوب
 • کیفیت صادراتی
 • پشتیبانی و مشاوره
0

سنگبری فعال

0

دستگاههای تولید شده

0

محصول در خط تولید

0

تعداد کارکنان

ساب 16 کله تانگویی

برای اولین بار در قاره آسیا
تکنولوژی روز دنیا در محصولی از امین ماشین اصفهان
اطلاعات بیشتر

دستگاه پیش ساب و ساب سنگ اسلب امین ماشین

یکی از جدیدترین محصولات شرکت امین ماشین سنگ اصفهان ساب و پیش ساب سنگ اسلب تانگویی میباشد که با فاصله اندکی از عرضه و فروش در ایتالیا و آمریکا ، به دست مهندسان ایرانی بومی سازی و در بهمن ماه 1400 راه اندازی شد . این محصول پر افتخار ترین از صنعت سنگ ایران ، در شرکت امین ماشین اصفهان ، پیاده سازی و مهندسی شد . البته نه با مهندسی معکوس ، چرا که نمونه آن تنها در آمریکا و ایتالیا موجود میباشد . اولین نمونه این دستگاه توسط شرکت ایتالیایی برتون در سال 2018 طراحی و در سال 2019 ساخته شده و در حال حاضر به واسطه مدرن بودن این سیستم ، تنها در آمریکا و ایتالیا مشغول بکار میباشد اما صفر تا صد طراحی این ماشین توسط آقای مهندس فتحی مدیریت شرکت امین ماشین اصفهان با استفاده از بروزترین نرم افزارها انجام ، تست و پیاده سازی شده است . در حالیکه نمونه ایتالیایی این دستگاه در دو نوع برای گرانیت و مرمریت بطور جداگانه فروخته میشود . از مزایای ماشین ساب سنگ تانگویی امین ماشین اصفهان میتوان به موارد ذیل اشاره کرد : نرمی و روان بودن سیستم پنوماتیک حرکت بالا و پایین رفتن کله ها استفاده از 10 لقمه در یک ردیف برای سایش یکدست سنگ و لقمه ها استفاده از سافت استارتر برای کاهش فشارشوک به شبکه برق پهن ترین ساب سنگ اسلب با سایش220 سانتیمترسنگ خروجی از دستگاه اره سنگ طراحی شیک ، مدرن و ماندگار بدنه بهمراه رنگ آمیزی استاتیک استفاده از مرغوبترین متریال فلزی و تجهیزات برقی ، پنوماتیک ، لاستیکی در تولید دستگاه دارای یکسال گارانتی و ده سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش
 • تکنولوژی پیشرفته تولید
 • کیفیت مرغوب
 • کیفیت صادراتی
 • پشتیبانی و مشاوره